Suplement diety

SYMBIOSYS Bifibaby

Probiotyk dla niemowląt już od urodzenia. Dzięki precyzyjnie dobranym szczepom probiotycznych bakterii Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 wspiera rozwój mikrobioty jelitowej Twojego maluszka.

WSPARCIE RÓWNOWAGI W JELITACH (tzw. mikrobioty jelitowej) TWOJEGO DZIECKA


SYMBIOSYS Bifibaby to suplement diety dla noworodków i niemowląt: krople doustne 8ml. Bez laktozy, bez glutenu, bez konserwantów, odpowiedni dla wegan.

Mikrobiota u noworodka dopiero się rozwija i składa się głównie z bakterii Bifidobacterium, które są szczególnie ważne na początku życia każdego człowieka.

SYMBIOSYS Bifibaby to przebadany preparat w kroplach, który:

  • jako jedyny w Polsce zawiera 6,4 miliarda bakterii dwóch precyzyjnie wyselekcjonowanych szczepów Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632, które odgrywają istotną rolę w rozwoju mikrobioty jelitowej (mikroorganizmy zasiedlające jelita) już od pierwszych dni życia,
  • wspiera rozwój i pomaga zachować równowagę mikrobioty jelitowej Twojego dziecka,  
  • zawiera szczepy Bifidobacterium o potwierdzonym bezpieczeństwie przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority, EFSA),
  • dzięki zastosowanej metodzie mikroenkapsulacji, komórki pożytecznych bakterii są chronione przed działaniem kwasu żołądkowego. Nie wymaga przechowywania w lodówce.
Skład Liczba bakterii
(w 5 kroplach)
Bifidobacterium breve BR03 100 milionów komórek
Bifidobacterium breve B632 100 milionów komórek

SYMBIOSYS Bifibaby - dawkowanie i przechowywanie


Delikatnie potrząśnij butelką przed użyciem, aby zapewnić równomierne rozmieszczenie komórek bakterii w produkcie. Obecność cząstek po wstrząśnięciu jest całkowicie normalna.
5 kropli 1 raz dziennie. Należy umieścić 5 kropel na łyżce dostosowanej do wieku dziecka lub w butelce z zimnym lub ciepłym pokarmem. Nie wkładać zakraplacza bezpośrednio do buzi dziecka.
SYMBIOSYS Bifibaby podawaj swojemu dziecku codziennie przez co najmniej 4 tygodnie. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zużyj zawartość butelki SYMBIOSYS Bifibaby w ciągu 30 dni od otwarcia.
SYMBIOSYS Bifibaby przechowuj w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 C. Chroń przed światłem.
Nie wymaga przechowywania w lodówce.
Wszystkie suplementy diety, w tym SYMBIOSYS Bifibaby, przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności uznaje oba szczepy Bifidobacterium breve występujące w produkcie SYMBIOSYS Bifibaby za bezpieczne.
SYMBIOSYS Bifibaby jest suplementem diety, który nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS Bifibaby rekomendujemy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

SYMBIOSYS Bifibaby to suplement diety z pożytecznymi bakteriami dla noworodków i niemowląt, który zawiera unikalne połączenie szczepów Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632, opisanych w publikacjach naukowych. Suplement diety SYMBIOSYS Bifibaby pomaga w utrzymaniu równowagi w jelitach (tzw. mikrobioty jelitowej) Twojego dziecka od pierwszych dni życia.

SYMBIOSYS Bifibaby to jedyny preparat w Polsce, który zawiera aż 6,4 miliarda bakterii dwóch precyzyjnie wyselekcjonowanych szczepów Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632, które przywracają równowagę mikrobioty jelitowej (równowagę mikroorganizmów w jelitach).

Szczepy te zostały poddane mikroenkapsulacji, dzięki czemu są chronione przed kwasem żołądkowym. Te dwa szczepy bakterii są uznane za bezpieczne przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności ).

Preparat nie zawiera laktozy, glutenu i konserwantów.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od momentu narodzin (dla noworodków i niemowląt).

Podaj swojemu dziecku 5 kropli SYMBIOSYS Bifibaby 1 raz dziennie. Przed użyciem wstrząśnij butelką. Obecność cząsteczek po wstrząśnięciu jest zjawiskiem normalnym. Umieść krople na łyżce dostosowanej do wieku dziecka lub w butelce z zimnym lub ciepłym pokarmem.

Nie wkładaj zakraplacza bezpośrednio do buzi dziecka. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Bakterie Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 są dobrze tolerowane. Preparat nie zawiera glutenu i laktozy.

Ponadto SYMBIOSYS Bifibaby został wyprodukowany zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania suplementów diety.

Nie sa znane interakcje z innymi suplementami diety lub lekami.

SYMBIOSYS Bifibaby zawiera bakterie, więc na jego korzystne właściwości mogą negatywnie wpływać antybiotyki przyjmowane w tym samym czasie. Z tego względu rekomenduje się zachowanie kilkugodzinnego odstępu między antybiotykiem a probiotykiem opartym o bakterie.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS Bifibaby należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

SUPLEMENT DIETY

Ostatnio przeglądane