Suplement diety

SYMBIOSYS Bifibaby

Probiotyk dla niemowląt już od urodzenia. Dzięki precyzyjnie dobranym szczepom probiotycznych bakterii Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 wspiera równowagę w jelitach (tzw. mikrobiotę jelitową) Twojego maluszka.

ROZWÓJ MIKROBIOTY JELITOWEJ TWOJEGO DZIECKA

SYMBIOSYS Bifibaby® is a food supplement for babies. It contains the bacterial strains Bifidobacterium breve BR03 and Bifidobacterium breve B632.
Skład Liczba bakterii
(w 5 kroplach)
B. breve BR03 100 milionów komórek
B. breve B632 100 milionów komórek
1 sachet par jour pendant un mois
Delikatnie potrząśnij butelką przed użyciem, aby zapewnić równomierne rozmieszczenie szczepów. Obecność cząstek po wstrząśnięciu jest całkowicie normalna. Należy umieścić 5 kropel na łyżce dostosowanej do wieku dziecka lub w butelce z zimnym lub ciepłym pokarmem. Nie wkładać zakraplacza bezpośrednio do buzi dziecka.
Renouvelable pendant 3 mois
SYMBIOSYS Bifibaby® podawaj swojemu dziecku codziennie przez co najmniej 4 tygodnie. Nie przekraczaj porcji do spożycia w ciągu dnia. SYMBIOSYS Bifibaby® jest suplementem diety, który nie może byś stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Conserver en dessous de 25°C
Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności uznaje oba szczepy w produkcie SYMBIOSYS Bifibaby® za bezpieczne.
Tenir hors de portée des enfants
Skończ butelkę SYMBIOSYS Bifibaby® w ciągu 30 dni od otwarcia.
Conserver en dessous de 25°C
SYMBIOSYS Bifibaby® przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Nie przechowuj go w lodówce.
Tenir hors de portée des enfants
Wszystkie suplementy, w tym SYMBIOSYS Bifibaby®, przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.
SYMBIOSYS Bifibaby, , medium
Suplement diety

FAQ

SYMBIOSYS Bifibaby® to suplement diety dla niemowląt, który zawiera unikalne połączenie szczepów Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632, opisanych w publikacjach naukowych. Butelka zawiera 6,4 miliarda bakterii. Suplement został opracowany w celu uzupełnienia zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

SYMBIOSYS Bifibaby® został starannie opracowany i zawiera precyzyjnie dobrane szczepy bakterii Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632. Szczepy te są chronione przed kwasem żołądkowym za pomocą opatentowanej metody mikroenkapsulacji. Te dwa szczepy bakterii są uznane za bezpieczne przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od momentu narodzin.

Podaj swojemu dziecku 5 kropli SYMBIOSYS Bifibaby® codziennie. Przed użyciem wstrząśnij butelką. Obecność cząsteczek po wstrząśnięciu jest zjawiskiem normalnym. Umieść krople na łyżce dostosowanej do wieku dziecka lub w butelce z zimnym lub ciepłym pokarmem. Nie wkładaj zakraplacza bezpośrednio do buzi dziecka.

Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Bakterie B. breve BR03 i B. breve B632 są dobrze tolerowane. Ponadto SYMBIOSYS Bifibaby® został wyprodukowany zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania suplementów diety.

Nie sa znane interakcje z innymi suplementami diety lub lekami.

SYMBIOSYS Bifibaby® zawiera bakterie, dlatego na jego korzystne właściwości mogą negatywnie wpływać antybiotyki.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS Bifibaby® należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

SUPLEMENT DIETY

Ostatnio przeglądane