Suplement diety

SYMBIOSYS Alflorex

SYMBIOSYS Alflorex to jedyny produkt w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Uzupełnia mikrobiotę jelitową w bakterie Bifidobacterium.

WSPIERA RÓWNOWAGĘ MIKROBIOTY JELITOWEJ

SYMBIOSYS Alflorex ® to suplement diety, który wspiera równowagę Twojej mikrobioty jelitowej. SYMBIOSYS Alflorex jest jedynym produktem w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624®, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Szczep 35624® został dokładnie przebadany przez 15 lat przez Alimentary Health Ltd. i APC Microbiome Institute, jedną z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami. Bez laktozy, bez glutenu, odpowiedni dla wegan.

1 sachet par jour pendant un mois
Przyjmuj 1 kapsułkę SYMBIOSYS Alflorex® dziennie przez co najmniej 4 tygodnie. Możesz ją przyjmować o każdej porze dnia, z jedzeniem lub bez jedzenia. Popij szklanką wody. 
Mélanger dans une boisson
Aby zagwarantować optymalne warunki przechowywania szczepu 35624® specjalnie zaprojektowano zatyczkę. Aby otworzyć tubę, złam pierścień uszczelniający, a następnie wypchnij zatyczkę do góry. Dokładnie zamknij opakowanie po każdym otwarciu.
Renouvelable pendant 3 mois
Na początku stosowania preparatu możesz zaobserwować zmiany w funkcjonowaniu jelit. Ten okres adaptacyjny jest przejściowy i normalny, dlatego w takiej sytuacji kontynuuj stosowanie preparatu jako stałej części dnia. SYMBIOSYS Alflorex® nie powinien zastępować zdrowego trybu życia oraz zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
Conserver en dessous de 25°C
Przechowuj SYMBIOSYS Alflorex® w chłodnym i suchym miejscu. Nie przechowuj w lodówce.
Tenir hors de portée des enfants
Spożyj SYMBIOSYS Alflorex® w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania.
Tenir hors de portée des enfants
Wszystkie leki i suplementy, w tym SYMBIOSYS Alflorex®, należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 
SYMBIOSYS Alflorex, , medium
Suplement diety

FAQ

SYMBIOSYS Alflorex® to produkt zawierający unikalny szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®. W każdej kapsułce preparatu SYMBIOSYS Alflorex® znajduje się 1 miliard bakterii. SYMBIOSYS Alflorex® nie zawiera glutenu ani laktozy.

SYMBIOSYS Alflorex® to jedyny produkt w Europie, który zawiera szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®. Szczep 36524® został wyizolowany z jelita ludzkiego. W trakcie ponad 15 lat badań prowadzonych przez naukowców i gastroenterologów z Alimentary Health Ltd. oraz z APC Microbiome Institute szczep został szczegółowo opisany i przebadany pod kątem naukowym.

Kapsułkę SYMBIOSYS Alflorex® przyjmuj raz dziennie, popijając szklanką wody.
Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Preparat SYMBIOSYS Alflorex® jest dobrze tolerowany.*
Przez ostatnie 10 lat szczep Bifidobacterium infantis 35624® był stosowany przez tysiące pacjentów w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto preparat SYMBIOSYS Alflorex® jest produkowany zgodnie ze standardami produkcji suplementów diety; nie zawiera glutenu, laktozy.

* Lyseng-Williamson KA., Bifidobacterium infantis 35624 as a probiotic dietary supplement: a profile of its use; Drugs Ther Perspect August 2017, Volume 33, Issue 8, pp 368–374. 

Nie wystepują żadne znane interakcje z suplementami diety ani lekami.

Bifidobacterium infantis 35624® jest szczepem bakterii, dlatego na jego własności mogą negatywnie wpływać antybiotyki.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS Alflorex® z lekami należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

SUPLEMENT DIETY

Ostatnio przeglądane