Suplement diety

SYMBIOSYS Alflorex

SYMBIOSYS alflorex to probiotyk, który przywraca równowagę w jelitach (tzw. mikrobioty jelitowej). Jedyny produkt w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium longum (infantis) 35624, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby.
Bez laktozy, bez glutenu, odpowiedni dla wegan.

UNIKALNY SZCZEP DLA JELIT


SYMBIOSYS alflorex to suplement diety dla jelit, który wspiera równowagę Twojej mikrobioty jelitowej. SYMBIOSYS alflorex to jedyny produkt w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624®, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Szczep Bifidobacterium longum (infantis) 35624® zwiększa poziom kwasu masłowego w jelitach*.

DOKŁADNIE PRZEBADANY


Ten szczep pożytecznych bakterii został dokładnie przebadany w ciągu aż 20 lat przez Alimentary Health Ltd. i APC Microbiome Institute, jedną z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami.

WYGODNE STOSOWANIE


SYMBIOSYS alflorex to preparat w formie małych kapsułek, które są wygodne do połknięcia. Wystarczy przyjmować o dowolnej porze 1 raz dziennie, z posiłkiem lub bez. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

BEZ LAKTOZY I GLUTENU


SYMBIOSYS alflorex to preparat odpowiedni dla wegan, nie zawiera laktozy i glutenu

SYMBIOSYS alflorex - dawkowanie i przechowywanie


Wygodne przyjmowanie: 1 kapsułka 1 raz dziennie przez co najmniej 4 tygodnie. Możesz ją przyjmować o każdej porze dnia, z jedzeniem lub bez jedzenia. Popij szklanką wody.
Na początku stosowania preparatu możesz zaobserwować zmiany w funkcjonowaniu jelit. Ten okres adaptacyjny jest przejściowy i normalny, dlatego w takiej sytuacji kontynuuj stosowanie preparatu jako stałej części dnia.
Aby otworzyć tubę, złam pierścień uszczelniający, a następnie wypchnij zatyczkę do góry. Dokładnie zamknij opakowanie po każdym otwarciu. Taką zatyczkę specjalnie zaprojektowano, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania preparatu.
Spożyj SYMBIOSYS alflorex w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania.
SYMBIOSYS alflorex nie powinien zastępować zdrowego trybu życia oraz zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
SYMBIOSYS alflorex przechowuj w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie wymaga przechowywania w lodówce.
Wszystkie suplementy diety, w tym SYMBIOSYS alflorex należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

* Charbonneau D, Gibb RD, Quigley EM. Fecal excretion of Bifidobacterium infantis 35624® and changes in fecal microbiota af­ter eight weeks of oral supplementation with encapsulated probiotic. Gut Microbes. 2013 May-Jun;4(3):201-11; Charbonneau D, et al. Impact of Bifidobacterium infantis 35624® on fecal flora from healthy and IBS subjects in a chemostat model. Gastroenterology. 2005;128:A-661. – monografia Bifantis.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

SYMBIOSYS alflorex to suplement diety, który przywraca równowagę w jelitach (tzw. mikrobioty jelitowej). W każdej kapsułce preparatu SYMBIOSYS alflorex znajduje się 1 miliard dobroczynnych bakterii.

Preparat jest odpowiedni dla wegan, nie zawiera glutenu ani laktozy.

SYMBIOSYS alflorex to jedyny produkt w Europie zawierający unikalny szczep bakterii Bifidobacterium longum 35624®, który zwiększa poziom kwasu masłowego w jelitach (1). Szczep Bifidobacterium longum 36524® został wyizolowany z jelita ludzkiego.

W trakcie ponad 20 lat badań prowadzonych przez naukowców i gastroenterologów z Alimentary Health Ltd. oraz z APC Microbiome Institute szczep został szczegółowo opisany i przebadany pod kątem naukowym.(1) Charbonneau D, Gibb RD, Quigley EM. Fecal excretion of Bifidobacterium infantis 35624® and changes in fecal microbiota af­ter eight weeks of oral supplementation with encapsulated probiotic. Gut Microbes. 2013 May-Jun;4(3):201-11; Charbonneau D, et al. Impact of Bifidobacterium infantis 35624® on fecal flora from healthy and IBS subjects in a chemostat model. Gastroenterology. 2005;128:A-661. – monografia Bifantis.

1 kapsułkę SYMBIOSYS alflorex przyjmuj 1 raz dziennie, popijając szklanką wody.

Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat SYMBIOSYS alflorex jest dobrze tolerowany. (1)

Przez ostatnich ponad 15 lat szczep Bifidobacterium longum 35624 ® był stosowany przez tysiące pacjentów w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Ponadto preparat SYMBIOSYS alflorex jest produkowany zgodnie z wysokimi standardami produkcji suplementów diety.

Produkt jest odpowiedni dla wegan i nie zawiera glutenu i laktozy.(1) Lyseng-Williamson KA., Bifidobacterium infantis 35624 as a probiotic dietary supplement: a profile of its use; Drugs Ther Perspect August 2017, Volume 33, Issue 8, pp 368–374.

Nie występują żadne znane interakcje z suplementami diety ani lekami.

Bifidobacterium longum 35624® jest szczepem bakterii, więc na jego korzystne właściwości mogą negatywnie wpływać antybiotyki przyjmowane w tym samym czasie (jednocześnie), dlatego rekomenduje się zachowanie kilkugodzinnego odstępu między antybiotykiem a probiotykiem opartym o bakterie.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS alflorex z lekami należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Zawartość kapsułki SYMBIOSYS alflorex można wysypać i zawiesić w wodzie, a następnie wypić. Można również zawartość kapsułki wysypać do jedzenia (np. do jogurtu) i zjeść. 

Bakterie Bifidobacterium longum 35624 są odporne na działanie kwasu żołądkowego, zatem nie stracą swojej skuteczności w momencie pozbawienia ich kapsułki.

SUPLEMENT DIETY

Ostatnio przeglądane